Матч у Брюсселі скасовано. Фото: соцмережі

Другий тайм матчу між збірними Бельгії та Швеції з футболу в Брюсселі в рамках відбіркового турніру Євро-2024, де біля стадіону було вбито двох шведів, не розпочався. Пізніше його взагалі було скасовано.

Спершу команди не вийшли на поле після перерви. Коментатор трансляції повідомив про можливість перенесення догравання.

Футболісти не вийшли, проте й уболівальників залишили на стадіоні. Перший тайм закінчився нічиєю 1:1.

Футболісти не вийшли на поле

Повідомлялося, що влада Бельгії підвищила рівень терористичної загрози до максимального після атаки на громадян Швеції.

Пізніше стало відомо, що гравці збірної Швеції після того, як дізналися про теракт, відмовилися продовжити матч з Бельгією в Брюсселі, а сам матч скасовано, пише Mirror.

"Через інциденти у Брюсселі сьогодні ввечері гра призупинена", - йдеться в офіційному повідомленні Бельгії в соцмережі X.

Вболівальників попросили залишатися на стадіоні з метою їхньої власної безпеки, оскільки злочинець все ще на волі. На стадіон зайшло багато поліції. Ворота на арені зачинили на вхід та вихід.

Нагадаємо, сьогодні ввечері в Брюсселі терорист, який пізніше представився у відеозверненні членом ІДІЛ, вчинив стрілянину, в результаті якої загинули два шведські вболівальники у футболках своєї національної збірної. Збройний автоматом злочинець втік у невідомому напрямку.

Раніше ми писали, що днями невідомий відкрив стрілянину по перехожих біля Квіткових воріт Єрусалиму. Поранено двох поліцейських, який стріляв убитого.

А влітку в Ірані терорист влаштував стрілянину у мечеті – у мавзолеї Шах-Черах. Загинула людина, вісім поранено.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Страни, щоб отримувати ясну, зрозумілу та швидку аналітику щодо політичних подій в Україні.