Дар'я Бєлодед завершила виступи на Олімпіаді. Фото: Європейський союз дзюдо

Українську дзюдоїстку Дар'ю Білодід дискваліфікували на Олімпійських іграх на стадії 1/8 фіналу. Спортсменка заробила три шидо (покарання) за порушення у сутичці проти японки Фунакабо.

"Не такі були очікування і не такі цілі. Але вже є як є", - прокоментувала своє закінчення боротьби на Іграх Білодід.

Перед цим у стартовому поєдинку Олімпіади в Парижі Білодід перемогла свою суперницю лише за шість секунд. Після поразки українка розплакалася.

Також у своєму Інстаграмі спортсменка подякувала українцям за підтримку.

"Біль, розчарування, нездійснена мрія… Я безмежно вдячна нашим людям за неймовірну підтримку! Ви – неймовірні! Ви надаєте мені сили і віру в майбутнє!" - написала вона.

Раніше ми розповідали, що 29 липня Україна виборола першу медаль на Олімпійських іграх-2024. Ольга Харлан стала бронзовим призером з фехтування на шаблях, перемігши представницю Республіки Корея Чої Сібін – 15:14.

А сьогодні повідомлялося, що Україна виборола другу медаль та перше срібло на Олімпійських іграх 2024 року. Сергій Куліш посів друге місце у стрільбі з малокаліберної гвинтівки із трьох положень.