Україна посіла друге місце у жіночому веслуванні. Фото - Фейсбук

Українські спортсменки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібні медалі Олімпіади для України у жіночому заїзді на каное-двійці.

Після вдалого виступу в півфіналі сьогодні спортсменки змагалися у фінальному запливі з веслування на каное-двійці на дистанцію 500 метрів, в якому прийшли другими з результатом 1:54.30.

Українські каноїстки на 0.6 секунди випередили канадських суперниць Слоан Маккензі та Кеті Венсан (вони показали час 1:54.36), які посіли третє місце. Новий олімпійський рекорд встановили китайські каноїстки Сюй Шисяо та Сунь Меня з результатом 1:52.81. Золото дісталося їм.

Варто зазначити, Лузан та Рибачок також мають шанси зайняти призові місця в одиночних виступах на дистанції 200 метрів.

Раніше "Страна" повідомляла, що Рибачок змусили закрити частину фрази "I am Ukrainian" (тобто "я українка") на її гребному судні. Міжнародна федерація каное розглянула у написі "ознаки пропаганди". У результаті на каное спортсменки заклеїли частину букв.

Також ми писали, що українська легкоатлетка Ярослава Магучих виборола олімпійське золото, ставши чемпіонкою у стрибках у висоту.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Страни, щоб отримувати ясну, зрозумілу та швидку аналітику щодо політичних подій в Україні.