Гравець донецького "Шахтаря" Лассіна Траоре (у центрі). Фото: Twitter/Feyenoord

У четвер, 9 березня, донецький "Шахтар" зіграв перший матч у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи з роттердамським "Фейєнордом". Поєдинок закінчився бойовою нічиєю – 1:1.

Гра була умовно домашньою для донецького клубу та проходила на стадіоні Війська Польського у Варшаві.

З перших хвилин команди намагалися атакувати, проте до реальних можливостей забити м'яч у першому таймі справа не дійшла. Водночас "Шахтар" поставив на жорстку гру в обороні та успішно нейтралізував усі потенційні небезпечні моменти біля своїх воріт.

На початку другої половини зустрічі "Фейєнорд" додав обертів. Але роздрукувати ворота донецького клубу не дозволяли чудеса реакції голкіпера "гірників" Анатолія Трубіна. Так, на 64-хвилинці донецький воротар зміг витягти з далекого кута елегантний удар головою парашутом від Данило.

На 79-й хвилині "Шахтар" вийшов уперед. Судаков подав кутовий, а Ракицький у незвичайному прогині відправив м'яч у ворота – 1:0.

Але утримати перемогу "гірники" не зуміли. На 88-й Пайшау виконав фланговий навіс і Бульяуді точно пробив головою - 1:1.

Гра у відповідь відбудеться 16 березня в Роттердамі. Переможець протистояння за сумою двох матчів вийде до чвертьфіналу турніру.

Нагадаємо, 23 лютого донецький "Шахтар" у непростому матчі обіграв французький "Ренн" у 1/16 фіналу Ліги Європи та пробився до 1/8 турніру. Перемогу "гірникам" принесла серія пенальті.

Раніше ми розповідали, що Ярослав Ракицький повернувся до українського "Шахтаря" після трьох років у Росії.